Gaziantep Botoks Uygulaması Opr. Dr. Oktay Tosun

2.017

Gaziantep botoks uygulamasını ülkemizde en çok yaptıran iller arasında ilk sıralarda yer alıyor. Clostridium botulinum isimli bakteriden elde edilen maddenin kasa enjekte edilmesi ile uygulanan işlemin amacı, uygulandığı kasın felç edilmesini sağlayarak, ona bağlı ortaya çıkan kırışıklık ve çizgileri yok etmektir. Böylece yaşlanma belirtilerini azaltmayı hedefler. Bunu yapabilmek için ise söz konusu kas ile sinirler arasındaki iletişimi keser. Bu basit bilgileri göz önünde bulundurduğumuzda dahi uygulamanın deneyimli ve insan vücudu anatomisini iyi bilen bir doktor tarafından yapılması gerektiğini anlayabiliriz.

Gaziantep Botoks Uygulaması

GAZİANTEP BOTOKS

Gaziantep Botoks Fiyatları

Botoks fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulması gereken bir kaç farklı etken vardır.

■ Botoksun hangi bölgeye yapılacağı
■ Ne kadar malzeme kullanılacağı
■ İşlemi yapacak olan doktorun deneyimi
■ Uygulamanın yapılacağı kliniğin başarısı

gibi unsurların tamamı ve hatta daha fazlası fiyat üzerinde etkilidir. Ayrıca Sağlık Bakanlığı onayı bulunan kliniklerin hiç birisi internet üzerinden fiyat belirtme iznine sahip değildir. Tüm bu unsurlar göz önünde bulundurulduğunda ise daha doğru fiyat bilgisi alabilmek adına uygulamanın yapılacağı merkezden randevu alarak, işlemi yapacak doktor ile birebir görüşmek gerekir. Bu görüşmenin sonunda belirtilen fiyat sizin ödemeniz gereken fiyat olacaktır.

Bazı merkezler seans fiyatı vermek yerine paket fiyat uygulaması yapmaktadırlar. Bu da beraberinde daha uygun fiyatları getirir. Dönemsel kampanyalar ile de uygun fiyat avantajı elde edebilirsiniz. Ancak bir kliniği, sadece fiyat uygunluğu dolayısı ile seçmemelisiniz. Bu seçim sizin yanlış bir işlem yaptırmanıza, sonuçtan memnun kalmamanıza neden olabilir.

Gaziantep Botoks Ücret

GAZİANTEP BOTOKS FİYATLARI

Gaziantep Göz Çevresi Botoks Fiyatları

Gaziantep göz çevresi botoks fiyatları hakkında araştırma yaparken de biraz önce vermiş olduğumuz bilgileri göz önünde bulundurabilirsiniz. Ancak burada daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü göz çevresi çok hassas bir bölge olup, burada bulunan damar sayısı oldukça fazladır. Botoks işleminin ise uygulandığı kası felç etme etkisine sahip olduğunu düşünecek olursak, neden dikkatli olmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

Botoks Kursu Gaziantep

Botoks kursu Gaziantep araması ile çok sayıda kurs alternatifi bulabilirsiniz. Ancak bu kursların tamamının Sağlık Bakanlığı onaylı olmadığını ama konu hakkında merak gidermeye yönelik olduğunu bilmelisiniz. Kurslar belirli merkezlerden verilebildiği gibi internet siteleri üzerinden de verilebilir. Katılımcılara ilk olarak yüz anatomisi hakkında bilgi vermeyi hedefler. Sonrasında da yüzün botoks açısından değerlendirilmesi öğretilir. Ve son olarak da kullanılabilecek enjeksiyon teknikleri anlatılır. Tüm bunların ardından botoks hakkında merak ettiğiniz her şeyi kurs sırasında öğrenebilirsiniz. Kurs programı çok uzun soluklu değildir. Sonunda katılımcılara sertifika verilmektedir.

Gaziantep Botoks ile Terleme Tedavisi

Gaziantep botoks ile terleme tedavisi konusunda kendini geliştirmiş iller arasında yer alıyor. Çok sayıda kişi bu tedaviyi düzenli olarak yaptırıyor. Bu da kalıcılık süresi 4 – 6 ay arasında değişen terleme botoksu etkisinin daha uzun süre olmasını olanaklı kılıyor. Uygulamanın biraz acı verdiği doğru olsa da işlem sonunda yaşanan rahatlama hissi dolayısı ile pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Gaziantep Botoks Merkezleri

Gaziantep botoks merkezleri her geçen gün sayı bakımından artış gösteriyor. Bununla birlikte botoks uygulaması yapan doktorların sayısı da sürekli olarak artıyor. Çünkü gelişen teknik vücudun pek çok bölgesine uygulanabiliyor. Bununla birlikte çok sayıda insan uygulama hakkında bilgi sahibi oluyor ve botoks yaptırıyor. Ayak kokusunun çözümünden ( Ayak Kokusu Neden Olur ? ) gençleştirmeye, terleme tedavisinden diş sıkmaya kadar pek çok problem botoks ile çözülebiliyor. Dolayısı ile bu işlemi yapan doktor ve merkezler arasından doğru seçim yaparak başarılı sonuçlar elde etmek büyük önem arz ediyor. Ayrıca her merkezin fiyatı da bir diğerine göre farklılık gösterebiliyor.

Gaziantep Botoks Yapan Yerler

Gaziantep botoks yapan yerler, işlemi yapan doktorların çalıştıkları yerlerle bağlantılı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Bazen bir hastanede, bazen ise bir güzellik merkezinde botoks yaptırabilirsiniz. Burada önemli olan uygulamanın nerede yapıldığından çok kim tarafından yapıldığıdır. Fiyatlar da buna göre belirlenmektedir.

Gaziantep Botoks Dolgu

Botoks ve dolgu işlemini genellikle aynı merkezlerde yaptırabilirsiniz. Ancak botoks ve dolgu uygulaması birbirinden farklı uygulamalar olduğunu, yapılan işlem sonucunda başarı kaydetmek adına sizin için hangisi gerekliyse onu yaptırmanızın önemli olduğunu unutmamalısınız. Aksi halde hem canınız yanabilir, hem istemediğiniz sonuçlarla karşılaşıp, hem de maddi anlamda zarara uğrayabilirsiniz. Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Oktay Tosun kliniği Gaziantep’te sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Whatsapp
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?