Gaziantep Fransız Askısı Uygulaması ve Yapan Yerler

2.751

Gaziantep Fransız askısı yöntemi Fransa’da başlayan ameliyatsız bir yüz germe tekniği olsa da esintisi sonrasında Gaziantep’e kadar gelmiş durumda. Çok fazla tercih edilen uygulamada tercihin bu denli yoğun olmasının en önemli sebebi ise çok başarılı sonuçlar alınması. Cerrahi bir uygulama olmaması dolayısı ile genel anesteziye gerek bırakmıyor. Anestezinin olumsuz sonuçlarından korkanların da tercih sebebi olan Fransız askısı aynı zamanda doğal görünüyor. Çünkü mimiklerle uyumlu çalışıyor. Gaziantep ilimizde bulunan droktaytosun.com kliniği uygulamalarında Fransız askısı sıkça yapılan bir uygulamadır.

Gaziantep Fransız Askısı

GAZİANTEP FRANSIZ ASKISI

Gaziantep Fransız Askısı Yapan Doktorlar

Gaziantep Fransız askısı yapan doktorlar internet üzerinden araştırılarak bulunabiliyor. Bazı doktorların elde ettiği sonuçlar o kadar doğal ve başarılı ki işlem yaptırmak için Türkiye’nin farklı şehirlerinden Gaziantep’e gelenler dahi bulunuyor. Doktorların deneyim ve başarıları ise uygulama fiyatları arasında farklılıklara neden olabiliyor. Güzelliğinizden ödün vermemek adına yaptırdığınız bu uygulamada en iyi sonucu alabilmek adına bahsi geçen fiyatları iyi değerlendirmeli ve tabiri caizse üçe beşe bakmamalısınız.

Gaziantep Fransız Askısı Nedir?

Gaziantep Fransız askı nedir sorusunun yanıtları arasında ilk sırada uygulamanın cerrahi olmayan bir estetik işlem olduğuna değinmemiz gerekiyor. İçi polyester, dışı silikon malzeme ile hazırlanmış olan ipler Fransa’da geliştirildiği için bu isimle anılıyor. İnsan vücudu ile tamamen uyumlu olan ipler dolayısı ile uygulamanın yan etkileri yok denecek kadar az. Yüzdeki kırışıklıkları ve sarkmaları başarılı bir şekilde gidermesi dolayısı ile dünya genelinde çığır açmasının yanında, uygulama ile alınan sonuçlar da kalıcılığını uzun yıllar koruyor.

Gaziantep Fransız Askısı Zararları

Gaziantep Fransız askı zararları hakkında bilgi sahibi olmak istemek sizin en doğal hakkınız. Ancak uygulama sırasında kullanılan iplerin dış yüzeyi katı silikonla kaplı olduğu ve bu silikon uzun yıllardır tıp alanında kullanıldığı için herhangi bir zararı olmadığını söyleyebiliriz. İyi bir doktora yaptırılması halinde güvenle değerlendirilebilecek bir uygulamadır.

Gaziantep Fransız Askısı Yaptıranların Yorumları

Gaziantep Fransız askı yaptıranların yorumları, işlemin ne kadar kalıcı olduğu ve bununla birlikte uygulama sırasında ağrı hissedilip hissedilmediği hakkında fikir sahibi olmak adına sıklıkla araştırılmaktadır. Bu açıdan bir değerlendirme yaptığımızda, lokal olarak yapılan anestezi dolayısı ile herhangi bir ağrı ile karşılaşılmadığını söyleyebiliriz. Kalıcılık süresi ise 5- 10 yıl arasında değişiklik göstermektedir. Ancak isteyen herkes bu uygulamadan vazgeçip, farklı bir gençleştirme uygulaması yaptırabilir. Ya da kalıcılığın sona ermesi halinde aynı uygulamanın yenilenmesini sağlayabilir. Yani hiç bir dezavantajı bulunmadığı gibi geri dönüşü de bulunan bir uygulamadır.

Gaziantep Fransız Askısı Nasıl Yapılır?

Gaziantep Fransız askı nasıl yapılır sorusunun yanıtını vermeden önce işleme anestezik kremin yüze uygulanması ile başlandığını söyleyelim. Sonrasında ise genellikle Fransız medikal ipleri vücuda kulak üzerinden yerleştirilir. Kulak üstünün kullanılma sebebi izlerin saçlı derinin altında kalmasını sağlamaktır. Daha sonra deri altına uygun şekilde yerleştirilen ipler son aşamada da gerilerek sabitlenir ve Fransız ip askı tamamlanmış olur. Tüm bunların toplam süresi ise 45 – 60 dakika arasında değişiklik göstermektedir.

Fransız Askısı Nedir Nasıl Uygulanır ?

Gaziantep Fransız Askısı Öncesi Sonrası

Gaziantep Fransız askı öncesi sonrası hakkında bilgi sahibi olmak için uygulama yaptıracağınız doktorun önceden yapmış olduğu işlemlere bakabilirsiniz. Bunun için hastalara uygulama öncesinde ve sonrasında resim çekimi uygulanır. Bu resimler göz önünde bulundurulduğunda iyi doktorların çok başarılı sonuçlar elde ettiklerini söyleyebiliriz. Herhangi bir iz kalması söz konusu değildir. Kişiler en az 5yaş gençleşmektedirler. Fakat bu gençleşme yaşlanmanın durduğu şeklinde algılanmamalı. Çünkü böyle bir şey yok. Olan sadece yaşlılık sürecini daha geriden takip etmekten ibarettir.

Gaziantep Fransız Askısı Fiyatları

GAZİANTEP FRANSIZ ASKISI FİYATLARI

Gaziantep Fransız Askısı Fiyat

Gaziantep Fransız askısı fiyat listesinin her güzellik merkezi ve klinik için farklılık göstermesi söz konusu. Bu durumun temelinde ise iki farklı unsur yer alıyor. Her doktorun bu alanda sahip olduğu deneyim ve başarı bir diğerinden farklı. Ve bu da fiyatların belirlenmesindeki en önemli kriter gibi. Ancak bir de işlem yaptıracak olan hastanın durumu var elbette. İşlemin yapılması sırasında kırışıklıkların ve sarkmaların giderilmesi için ne kadar ip gerektiğine bağlı olarak değişen fiyat politikasının da unutmaması gerekiyor. Bu noktada sizin için en doğru fiyat bilgisini almak adına doktorunuzdan randevu almalı ve sizi değerlendirmesini talep etmelisiniz. Yapacağınız bu görüşmenin sonunda size vereceği fiyat sizin için en doğru fiyat olacaktır.

Whatsapp
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?