Uluslararası Sağlık Turizmi

Anasayfa » Uluslararası Sağlık Turizmi
Uluslararası Sağlık Turizmi

Uluslararası Sağlık Turizmi

Op.Dr.Oktay Tosun Kliniği olarak, sağlık turizminin cazibe merkezi olan Gaziantep’te hizmet vermekteyiz. Sağlık sektöründeki tecrübemiz ve seyahatinizin her detayını kusursuzca planlayan profesyonel ekibimiz ile sizlere konforlu ve estetik bir hizmet sağlamayı garanti ediyoruz.

Opr.Dr.Oktay Tosun

Opr.Dr.Oktay Tosun

 

Muayenehanemize başvuran Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı hastalarının; kabul, kayıt, teşhis, tedavi, faturalandırma, taburculuk, tercümanlık ve aracı kuruluşlarla iş ve işlemlerin koordinasyonunu sağlamaktayız.

Yabancı uyruklu hastalarımıza tıpkı kendi ülkelerinde hizmet alıyormuş gibi rahat ve çok daha konforlu bir hizmet sunmak ilk misyonumuzdur.

Gaziantep Türkiye’deki en yoğun turizm noktalarından birisi olup, şehir nüfusunun çok daha üstünde bir sayıda turist şehrimizi ziyaret etmektedir. Bu esnada sağlık sorunları yaşayan yabancı hastalara ileri tanı, tedavi yöntemleriyle Turistin Sağlığı kapsamında hizmet verebilmekteyiz.

Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Tıbbi durumları için tedavi, teşhis, yeniden şekillendirme ve plastik cerrahi uygulamaları veya tedavi arayan herkes ücretsiz tıbbi danışmanlık için bizimle iletişime geçebilir.

Yardımcı olmaktan ve bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

 

7 Gün 24 Saat yanınızdayız.
Profesyonel ekibimiz ile ile 7/24 online iletişime geçebilirsiniz.

EKİBİMİZ

Sağlık Turizmi Sorumlumuz : Op.Dr.Oktay TOSUN

Sağlık Turizmi Birim Çalışanımız: Gülnur BULUT

Genel Koordinatör : Emrah GÜL

 

DÖVİZ HESAPLARIMIZ

 

USD: TR620006400000263010240002

EURO: TR83000640000263010340303

Whatsapp
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?