İp Askı ile Yüz Germe ve Fransız Askısı

1.020

İp askı, ameliyatsız yüz germe işlemi olarak basitçe tanımlanabilen medikal estetik uygulamalar arasında yer alıyor. Daha çok ameliyat düşünülmeyen durumlarda kullanılıyor. Elde edilen sonuçlar ise oldukça başarılı. Yaşın ilerlemesi ile birlikte yer çekimine ve yaşlanma etkilerine yenik düşen cilt hem kırışmaya hem de sarkmaya başlıyor. Bu durum bağ dokunun zayıflaması, kollajen yapının ve elastikiyetin azalması ve hücre yenileme hızının azalması gibi nedenlere bağlı olarak gerçekleşiyor. Genellikle kadınlar tarafından yadırganan bu durum erken yaşlanma görüntülerinin ortadan kaldırılmasını gerekli kılıyor. Askı ise tam olarak bu noktada devreye giriyor.

İp Askısı

İP ASKI

Burun İp Askı

Burun ip askı yöntemi, ameliyat korkusu olan ya da cerrahi işlemlerden uzak duran kişiler tarafından uygulanan ağrısız ve konforlu bir yöntemdir. Uygulama ile burun yapısı ve dokusuna hiç bir zarar verilmez. Ancak düşük olan burun ucunun yukarı doğru kaldırılması sağlanmış olur. Aynı zamanda kemerli bir burun yapısı söz konusu ise kemerin daha az belirgin olması da olanaklı hale getirilmiş olur. Estetik açıdan olumlu sonuçlar veren uygulama, burun deliklerinin dar olması nedeniyle zor nefes alma sorununu da anında çözüme ulaştırır. Dar burun sendromu nedir ?

Uzman bir doktor tarafından yapıldığında hiç bir yan etkisi bulunmaz. Burun şekli ve profil görünümünü anında iyileştiren bir uygulamadır. Botoks hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Burun İp Askı Yaptıranlar

Buruna askı yaptıranlar, uygulamanın yapılmasının hemen sonrasında işlemin avantajlarından yararlanmaya başlarlar. Bu avantajları internet üzerinde yapmış oldukları yorumlardan da görebilirsiniz. Peki nelerden söz ediyoruz?

■ Kişi daha rahat ve sağlıklı nefes almaya başlar
■ İşlem sonrasında herhangi bir ödem ya da morarma söz konusu olmaz.
■ İyileşme süreci çok kısadır. Herhangi bir bandaj kullanımına gerek duyulmaz.
■ Herhangi bir dikiş izi ya da kesi söz konusu değildir. Kemik yapısının da korunması sağlanır.
■ Uygulama 18 yaşından büyük, kadın ve erkek olmak üzere herkese yapılabilir.

Yüze İp Askı Fiyatları

Yüze askı fiyatları uygulamayı yaptıracak olan kişinin cilt durumuna ve kullanılacak malzeme miktarına göre değişkenlik gösterir. Bunun yanında işlemin yapılacağı merkezin ve uygulamayı yapacak doktorun güvenilir olması da fiyat üzerindeki önemli değişkenler arasında yer almaktadır. Konu hakkında bilgi almak adına uygulamayı yaptıracağınız merkeze gitmeli, işlemi yapacak doktor tarafından değerlendirilmelisiniz. Fiyat ise bu aşamadan sonra belirlenecektir. Dilerseniz mezoterapi fiyatları hakkında bilgiler de alabileceğiniz yazımıza göz atabilirsiniz.

Burun İp Askı Fiyat

Burun askı fiyat almak adına mutlaka uygulamayı yapacak olan doktorla yüz yüze görüşmelisiniz. Burnunuzun durumuna ve başarılı bir sonuç için ne kadar malzeme kullanılacağına karar verecek olan doktorunuz, fiyatı da buna göre belirleyecektir. İnternet üzerinden ya da telefonla alacağınız bilgiler, size doğruyu yansıtmaktan oldukça uzaktır. Dolgu Uygulaması Nasıl Yapılır ? hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz makalemizi inceleyebilirsiniz.

İp Askı İle Yüz Germe

İP ASKI İLE YÜZ GERME

İp Askı Fiyatları

Askı fiyatları internet ortamında paylaşılsa dahi tam olarak gerçeği yansıtmazlar. Yüz ifadesinden memnun olmayan, cildinde kırışıklık ya da sarkmalar bulunan herkes işlemi yaptırabilir. Ancak herkesin sorunu bir diğerinden farklıdır. Dolayısı ile hepsinin çözümünde farklı sayıda ip kullanılır ve her birine de doğal olarak farklı zaman ayrılır. Bu nedenle fiyatlar da birbirinden farklı belirlenir. Buruna ve çeneye uygulanan askı fiyatlarının aynı olmasını bekleyemezsiniz. Bu şekilde olduğunu görmek de zaten size haksızlık olarak gelecektir. Bu şekilde işlem yapan merkezlerden de uzak durmanızı önerebiliriz.

İp Askı Yüz Germe

İp askı yüz germe işlemi Fransa’da geliştirilmiş bir medikal estetik uygulamasıdır. Cerrahi bir işlem değildir. Cildin ihtiyaç duyduğu bölgeler, içi polyester, dışı silikon olan esnek iplerle gerilir. Böylece cildin daha genç görünmesi sağlanmış; yaşlanma etki ve belirtileri azaltılmış olur. Kısmi yüz felci geçiren kişilere de uygulanabilen ve yüz hatlarında olumlu değişmeler yaratan; estetik özelliğinin yanında tedaviye de olumlu katkı sağlayan başarılı bir uygulamadır. Yüz felci nedir ?

Fransız İp Askı

Fransız ip askı yöntemi Fransa’da geliştirilmiş olması dolayısı ile bu adı almıştır. Fransız askısı adı ile de bilinmektedir. Yöntemin uygulanması ile kırışıklıklar ve sarkmaların giderilmesi söz konusudur. Çok güvenli, konforlu ve ağrısız bir yöntemdir. İşlem sırasında kullanılan malzemenin insan vücuduyla uyumlu olması dolayısı ile kısmi yüz felci geçiren hastalara da rahatlıkla uygulanabilir. Diğer medikal estetik yöntemlerine göre etkisi daha kalıcıdır. İşlemi yaptırdıktan sonra, cildinizin uzun yıllar genç göründüğüne şahit olabilirsiniz.

Fransız Askı

FRANSIZ ASKISI

Whatsapp
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?