Gaziantep Dudak Dolgusu Uygulaması

2.134

Gaziantep dudak dolgusu dudakların daha dolgun ve güçlü görünmesini sağlamak adına yapılan ameliyatsız bir medikal estetik uygulamasıdır. En sık tercih edilen dolgu çeşitleri arasında yer alan işlemde genellikle dolgu malzemesi olarak hyalüronik asit kullanılmaktadır. Kullanılacak olan dolgu miktarı, uygulamanın yapılacağı kişinin durumuna göre belirlenir. Ancak burada en temel amacın, dudakların doğal görünmesi olduğu unutulmamalıdır. Aksi şekilde işlem yaptıranlar için ise çok kötü yorumların yapıldığını belirtmek isteriz. Elde ettiğiniz güzellik yapaylıktan uzak olmalı; akıllara, “Estetik var mı yok mu” sorusunu getirecek kadar güzel olmalıdır.

Gaziantep Dudak Dolgusu

GAZİANTEP DUDAK DOLGUSU

Gaziantep Dudak Dolgusu Fiyatları

Gaziantep dudak dolgusu fiyatları belirlenirken direkt olarak hasta baz alınır. Bunun ne demek olduğunu size şu şekilde anlatabiliriz: dolgu malzemesi olarak kullanılan hyalüronik asitin miktarı, uygulamanın yapılacağı kişinin dudak yapısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ve fiyatlar, kullanılan malzeme miktarına göre belirlenir. Bununla birlikte bazı hastalarda dolgu malzemesi olarak hyalüronik asit kullanımı gerçekleştirilmeyebilir. Burada kullanılacak olan malzemenin kalitesi de önem arz etmektedir. Ayrıca uygulamayı yapacak doktorun deneyimi de büyük öneme sahiptir. Çünkü bu işlemi çok yapması, hastada doğal durması adına önemlidir. Başarılı bir sonuç için iyi bir doktor seçmeli, bunun sonucunda oluşacak fiyat farkını kabul etmelisiniz. Gaziantep dolgu çeşitleri hakkında bilgilendirme.

Gaziantep Dudak Dolgusu Fiyatları

GAZİANTEP DUDAK DOLGUSU FİYATLARI

Gaziantep’te Dudak Dolgusu Yapan Doktorlar

Gaziantep’te dudak dolgusu yapan doktorlar, dudakları orantılı olarak şekillendirip, onlara dolgunluk kazandıran, alanında uzmanlaşmış isimler arasından seçilmelidir. Her ne kadar medikal bir uygulama olmasa ve işlemin acısız olması dolayısı ile kolaylığından söz ediliyor olsa da deneyimin çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Bahsettiğimiz önem her şeyin öncesinde uygulamanın başarısı açısından gereklidir. Bunun yanında dudak anatomisini bilen bir isim tarafından yapılması gerektiğini de unutmamalısınız. Aksi halde ekranlarda dahi gördüğünüz bazı ünlüler gibi, dudaklarınızı kapatmakta zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kalıcılığı en çok 18 ay süren ve bu sürenin de seçilen doktora göre değiştiği zaman aralıklarına bağlı olarak fiyatların da değişeceği aklınızda bulunmalı. Gaziantep mezoterapi nerede uygulanır ?

Gaziantep Dudak Dolgusu Nedir?

Gaziantep dudak dolgusu nedir sorusunun kısa yanıtı dudakları büyütmek sureti ile estetik bir görünüm elde etmek ve varsa kusurları bu şekilde kapatmaktır. Dudakları büyüterek yeniden şekillendirmek adına dudaklara hyalüronik asit enjekte edilmesi işlemine dudak dolgusu adı verilmektedir. Bu işleme bazı kişiler, yaşlanma süreci dolayısı ile hacim kaybeden dudaklarının daha genç ve dinamik görünmesini istemeleri adına başvururlar. Bazı kişiler ise gülüşlerinin daha güzel olması adına bu uygulamayı kullanırlar. Ancak hiç bir gerekçe göstermeden, sadece daha dolgun ve çekici dudaklara sahip olmak isteyenlerin de bu işlemi yaptırabileceklerini belirtebiliriz. Gaziantep botoks uygulama özelliklerini inceleyin.

Gaziantep Dudak Dolgusu Faydaları

Gaziantep dudak dolgusu faydaları hakkında bilgi verirken, işlemin dudaklara hacim kazandırmaktan ibaret olduğunu söylersek yanlış bilgi vermiş oluruz. Çünkü uygulama ile aynı zamanda ağız çevresi ve yüzde daha genç bir görünüm elde edilir. Bununla birlikte dolgu malzemesi olarak kullanılan hyalüronik asit dudakların daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlayarak onları nemlendirir. Dudak dolgusunun faydalarını maddeler halinde ise şu şekilde sıralayabiliriz:

■ Dudaklara hacim ve dolgunluk ile birlikte çekicilik kazandırır
■ Dudakları nemlendirir
Yaşlanma belirtilerini azaltır
■ Gülüşü güzelleştirir
■ Ağız ve dudak çevresini gençleştirir
■ Dudakların daha sağlıklı ve güzel görünmesinin insanların sosyo psikolojik durumları üzerinde de önemli etkileri vardır. Gaziantep italyan işi güzellik özellikleri nelerdir ?

Gaziantep Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Gaziantep dudak dolgusu nasıl yapılır sorusunun yanıtı olarak öncelikle dudaklara anestezik etkili bir krem uygulanır. Ardından da içerisinde hyalüronik asit bulunan mikro iğnelerle dolgu işlemi gerçekleştirilir. 10 – 15 dakika arasında tamamlanan işlem sırasında hiç bir acı hissedilmez. Genel olarak bakıldığında işlemin en önemli kısmı uygulamadan önce hasta ile doktor tarafından yapılan değerlendirmedir. Burada doktorun, hastanın ne istediğini anlaması çok büyük önem arz etmektedir. Yapılan dolgunun yüz şekli ile uyumlu olması ise doktorun deneyimine bağlı olarak şekillenir. Burada hastanın da doktorun bilgisine ve önerilerine güvenmesi çok önemlidir. Her iki tarafın karşılıklı uyumu ile hastanın istediği görünüme yaklaşabilecek en uygun tekniği bulan doktor, işlemi buna göre yapmalıdır. Deneyimli ellerde yapılan dudak dolgusunun hiç bir olumsuz sonucu, yan etkisi ya da komplikasyonu mevcut değildir. İstenmeyen bazı durumlar oluştuğunda da telafisi mümkündür.

Whatsapp
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?