Gaziantepte Gençlik Aşısı Uygulayan Yerler

1.623

Gaziantep gençlik aşısı hakkında bilgilerimize, uygulamanın bir anti-aging yöntemi olduğunu belirterek başlayabiliriz. Hedef ise cilt kalitesini arttırarak yaşlanma belirtilerini azaltmak ve yaşlanma sürecini yavaşlatmaktan ibarettir. Ameliyatsız bir uygulama olmasının yanında cilde parlaklık ve nem kazandıran hyalüronik asitle birlikte çalışmaktadır. Böylece cildin yaşlanmaya karşı vermiş olduğu tepkiler arasında yer alan kırışıklık, sarkma ve izleri silme etkisi göstermektedir. Sonuç olarak bebek cildi gibi gibi bir cilde sahip olmak mümkün.

Gaziantep Gençlik Aşısı

GAZİANTEP GENÇLİK AŞISI

Gaziantep Gençlik Aşısı Nedir?

Gaziantep gençlik aşısı nedir sorusunun yanıtlarından söz ederken ilk olarak uygulamanın, hyalüronik asit ile birlikte cildin kolajen üretimini tetiklediğine değinmeliyiz. Çünkü cilt, kolajen üretiminin ilerleyen yaş ile azalmasına bağlı olarak yaşlanır. Kırışıklıklar, sarkmalar ve izler bu nedenle ortaya çıkar. Gençlik aşısı ile yeniden tetiklenen kolajen üretimi dolayısı ile de kendini toparlamaya başlar. Uygulamayı yaptıranların yaşı 30- 35aralığında ise ikinci seans, uygulamanın 15 gün sonrasında önerilir. Ancak eğer daha çok orta yaşlı birisine yapılıyorsa, ikinci seansın ardından IAL ve ACP işlemleri de önerilir. Gaziantep’te Botoks Uygulayan Yerler Neresi ?

Çok küçük ve ince iğnelerle cilt altına enjektesi yapılan gençlik aşısının hastada ağrı hissine neden olmaması için öncesinde bölgeye anestezi kremleriyle lokal anestezi işlemi uygulanır. Sonrasında ise gençlik aşısı işlemi ortalama 20 dakika sürmektedir. Sonrasında hastanın günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilmesi mümkündür. Genel cerrahi hekimi Dr. Oktay Tosun kliniği bu anlamda sizleri beklemektedir.

Gaziantep Mikro Gençlik Aşısı

Gaziantep mikro gençlik aşısı adı, uygulamanın mikro iğnelerle yapılıyor olmasından gelmektedir. Bu iğneler hem çok küçük; hem de çok incedirler. Dolayısı ile mikro adını alır ve lokal anestezi ile birlikte uygulanmaları halinde hastalara acı hissi yaşatmazlar. Uygulama yaşı 20’den büyük olan herkes için yapılabilir niteliktedir.

Gaziantep H100 Gençlik Aşısı

Gaziantep H100 gençlik aşısı, içeriğinde bulunan hyalüronik asit dolayısı ile bu adı almış durumda. Hyalüronik asidin ciltte su tutma özelliği bulunuyor. Dolayısı ile cildin nemli görünmesine katkıda bulunuyor. Aynı zamanda kolajen üretimini tetikliyor. Bu da beraberinde gençliği  getiriyor. Çünkü kolajen üretimi yaşın ilerlemesi ile azalan ve beraberinde yaşlanma belirtilerini getiren bir süreç. Aynı zamanda dolgu yapımında da kullanılan maddenin vücut ile uyumlu olması ve zaman içerisinde vücut tarafından eritilmesi, onu vücut için zararlı etkileri olmayan, tercih edilebilir bir madde haline getiriyor. Gaziantep’te Mezoterapi Uygulayan Yerler Neresi ?

Gaziantep Gençlik Aşısı Ne İşe Yarar?

Gaziantep gençlik aşısı ne işe yarar sorusunun yanıtları arasında ilk sırada, uygulamanın cildi nemlendirdiği ve kırışıklıkları bu sayede giderdiğinden söz etmemiz gerekir. Cildi basitçe, nemlendirici krem kullanarak nemlendirmek mümkün olsa da bu kremler kırışıklıklar üzerinde hiç bir etkiye sahip değildirler. Aynı zamanda cildin alt yüzeyine etki etmezler. Dolayısı ile cilt tarafından gereksinim duyulan maddelerin yüzeysel olarak sağlanması bir işe yaramaz. Ancak aynı durum gençlik aşısı değildir. Cildi derinlemesine nemlendiren ve böylece kırış9klık oluşumunu görünmez hale getiren uygulama hyalüronik asitin sağladığı kolajen üretiminin tetiklenmesi dolayısı ile de yaşlanma sürecinin yavaşlamasına katkıda bulunmaktadır. Gaziantep dolgu uygulamasını merak ediyor musunuz ?

Gaziantep Gençlik Aşısı Yaptıranlar

Gençlik aşısı yaptıranlar genel olarak yapılan işlemden mutlu oluyor. Ancak minimum düzeyde memnuniyetsizlik yaşanabildiğini de belirtmeden geçmemeliyiz. Yaşanan memnuniyetsizliğin temelinde ise işlemin yapıldığı klinik ve işlemi yapan doktor yer alıyor. Uygulama genel olarak kırışıklık olan bölgelere yapılan enjeksiyon işlemi ile tamamlanıyor ve herhangi bir ağrı ya da acı hissi yaşanmıyor. Ancak kuru cilde sahip olanlar da işlem sonrasında cildin nemlenmesi dolayısı ile uygulamayı yaptırabiliyorlar. Sadece yüz değil, boyun, dekolte, el, sırt gibi vücudun farklı alanlarına da yapılan gençlik aşısının sonuçları arasında ilk göze çarpan daha genç ve ferah görünüm oluyor. Gaziantep fransız askısı uygulamasını okuyunuz.

Gaziantep Gençlik Aşısı Fiyat

Gençlik aşısı fiyat araştırması yaparken göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey uygulamanın alanında deneyimli ve başarılı bir doktor tarafından yapılıp yapılmadığıdır. Bununla birlikte kullanılan malzeme kalitesinden de emin olmalısınız. Sonrasında doktorunuzdan randevu alabilir ve hangi maddelere ne kadar ihtiyacınız olduğunu belirlemesi konusunda ona yardımcı olabilirsiniz. Bunun sonrasında doktorunuz tarafından size kaç seans uygulama yapılacağı netleşir. Dolayısı ile size hem tek tek seans fiyatları hem de uygulamanın paket fiyatları hakkında bilgi verilir. Bu noktada size uygun fiyatı veren yeri değil, sizin için doğru işlem yapacak olan kliniği seçmeniz büyük önem arz etmektedir.

Whatsapp
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Uzm. Dr. Oktay Tosun
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?